Pécel város hivatalos honlapja. Az oldal tartalma feltöltés alatt.

18.3 C° Pécel 2022. október 5. szerda
Mikulas
2021 december 08.

December 6-án városunkba látogatott a Mikulás!


Pécel Város Képviselőinek szervezésében a péceli gyermekek nagy örömére városunkban járt a Mikulás.

Img 20211206 153127

Feldíszített mikulásbusszal járta be a várost, hogy minél több gyermekkel tudjon találkozni. A gyerekek mindenhol közös énekkel, verssel, de volt, ahol süteménnyel és ajándék rajzokkal fogadták a nagyszakállú Télapót.

Köszönjük Becs Józsefnek, hogy biztosította a mikulásbuszt, és aktív résztvevője volt ennek az eseménynek, mely alkalommal több mint 350 gyermeknek tudtunk örömet szerezni. Tovább köszönjük segítségét és támogatását Kuszák Krisztának, Zsadányi Tündének, Zsadányi Jánosnénak

Közösség Pécelért Egyesület képviselői és támogatói